Umywalka Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 mm
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 mm650 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY - BOCH 41625001 O.NOVO umywalka podblatowa 530x320 mm z przelewem | 591 zł |
Villeroy & Boch O.Novo Umywalka podblatowa 53x32 cm z przelewem biała Weis | 598 zł |
Villeroy&Boch O.Novo 530x320 41625001 | 572 zł |
Modyfikacje Villeroy & Boch O.novo 41625001
Ceny na Villeroy & Boch O.novo 41625001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 mm | od 572 zł | 3 oferty | ||
Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 mm | od 575 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →