Умивальник Villeroy & Boch Artis 41986101 610 мм
Villeroy & Boch Artis 41986101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Artis 41986101 610 мм
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Nablatowa 60 Villeroy & Boch Artis | 3 299 zł |
VILLEROY - BOCH 419861R1 Villeroy & Boch Artis umywalka nablatowa 61x41 al | 1 778 zł |
Umywalka V&B Artis owalna 61x41 | 1 899 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Villeroy & Boch Artis | 2 999 zł |
VILLEROY - BOCH 41986101 Artis Umywalka stojąca na blacie 610x410 mm, bez | 1 526 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa bez przelewu 61x41 cm, biała Weis | 1 884 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa bez przelewu 61x41 cm, biała Weis | 1 513 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →