Umywalka Villeroy & Boch Artis 41986101 610 mm
Villeroy & Boch Artis 41986101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Artis 41986101 610 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Nablatowa 60 Villeroy & Boch Artis | 3 299 zł |
VILLEROY - BOCH 419861R1 Villeroy & Boch Artis umywalka nablatowa 61x41 al | 1 778 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa bez przelewu 61x41 cm, biała Weis | 1 884 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Villeroy & Boch Artis | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →