Umywalka Villeroy & Boch Avento 41586501 650 mm
Zdjęcia 12 |
Villeroy & Boch Avento 41586501 |
|
Modele Villeroy & Boch Avento 415865R1 i 415865RW są wyposażone w powłokę CeramicPlus: płyny, które spadają na taką powierzchnię, natychmiast opadają w kształcie kuli i spływają do odpływu. Ceramika pokryta CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Avento 41586501 650 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY - BOCH 415865R1 Avento Umywalka 650 x 470 mm Weiss Alpin CeramicP | 989 zł |
Villeroy & Boch Avento Umywalka meblowa 65x47 cm z przelewem i z powłoką C | 1 090 zł |
VILLEROY - BOCH 41586501 Villeroy & Boch Avento umywalka 65x47 cm meblowa | 661 zł |
Villeroy & Boch Avento Umywalka meblowa 65x47 cm z przelewem, biała Weiss | 848 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →