Umywalka Villeroy & Boch Collaro 4A213801 380 mm
Villeroy & Boch Collaro 4A213801 |
|
Umywalka wykonana jest z materiału TitanCeram. Modele Villeroy & Boch Collaro 4A2138R1, 4A2138RW posiadają specjalną powłokę CeramicPlus (ciecze opadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu).
Montaż z minimalną odległością między tylną ścianą umywalki a ścianą: 50 mm. Umywalka może być sprzedawana bez powłoki antybakteryjnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Collaro 4A213801 380 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Nablatowa 38 Villeroy & Boch Collaro | 1 499 zł |
VILLROY - BOCH 4A213801 Umywalka stojąca na blacie kwadratowa COLLARO 38x3 | 820 zł |
Umywalka stojąca na blacie V&B Collaro 38 cm | 1 659 zł |
Villeroy & Boch Collaro Umywalka nablatowa mała 38x38 cm bez przelewu, bia | 1 154 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →