Umywalka Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 mm
Zdjęcia 4 |
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 |
|
Modele Villeroy & Boch Memento 2.0 4A0760R1, 4A0760R2 posiadają specjalną powłokę CeramicPlus (ciecze wpadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu). Umywalka wykonana z materiału TitanCeram
Montaż z minimalną odległością między tylną ścianą umywalki a ścianą: 50 mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka nablatowa Villeroy&Boch Memento 2.0 60x42 cm 4A076001 | 1 619 zł |
Umywalka nablatowa V&B Memento 2.0 60x42 | 1 699 zł |
Villeroy & Boch Memento 2.0 Umywalka nablatowa 60x42 cm z przelewem, biała | 1 348 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →