Umywalka Villeroy & Boch Collaro 4A195601 560 mm
Zdjęcia 6 |
Villeroy & Boch Collaro 4A195601 |
|
Umywalka wykonana jest z materiału TitanCeram. Modele Villeroy & Boch Collaro 4A1956R1, 4A1956RW posiadają specjalną powłokę CeramicPlus (ciecze opadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu).
Montaż z minimalną odległością między tylną ścianą umywalki a ścianą: 50 mm. Umywalka może być sprzedawana bez powłoki antybakteryjnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Collaro 4A195601 560 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Collaro umywalka nasadowa 56 cm owalna bez przelewu bez ot | 1 567 zł |
Umywalka Nablatowa 56 Villeroy & Boch Collaro | 928 zł |
VILLEROY - BOCH 4A195601 Umywalka stojąca na blacie owalna COLLARO 560 x 3 | 828 zł |
Umywalka stojąca na blacie V&B Collaro 56x36 cm | 1 549 zł |
Villeroy&Boch Collaro Biały Weiss Alpin 4A195601 | 827 zł |
Praustuvas Villeroy Collaro 4A1956R1 | 2 339 zł |
Villeroy & Boch Collaro Umywalka nablatowa 56x36 cm bez przelewu, biała We | 828 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →