Umywalka Villeroy & Boch Avento 41586001 600 mm
Zdjęcia 5 |
Villeroy & Boch Avento 41586001 600 mm800 mm |
|
Modele Villeroy & Boch Avento 415860R1, 415860R2, 415860R3 posiadają specjalną powłokę CeramicPlus (ciecze wpadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Avento 41586001 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Meblowa 60 Villeroy & Boch Avento | 1 059 zł |
VILLEROY - BOCH 41586001 Umywalka prostokątna AVENTO wybity środkowy otwór | 592 zł |
Villeroy & Boch Avento Umywalka meblowa 60x47 cm z przelewem, biała Weiss | 591 zł |
Modyfikacje Villeroy & Boch Avento 41586001
Ceny na Villeroy & Boch Avento 41586001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Avento 41586001 600 mm | od 591 zł | 3 oferty | ||
Villeroy & Boch Avento 41568001 800 mm | od 2 103 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →