Umywalka Villeroy & Boch Artis 41725801 580 mm
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Artis 41725801 |
|
Model Villeroy & Boch Artis 417258R1 posiada specjalną powłokę CeramicPlus (płyny spadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i toczą się do odpływu)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Artis 41725801 580 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Nablatowa 58 Villeroy & Boch Artis | 1 567 zł |
VILLEROY - BOCH 417258R1 Artis Umywalka nablatowa 58x38 cm bez przelewu, b | 1 646 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa 58x38 cm bez przelewu, biała Weis | 1 643 zł |
Umywalka Nablatowa 58 Villeroy & Boch Artis | 3 299 zł |
VILLEROY - BOCH 41725801 ARTIS Umywalka stawiana na blacie 58x38, bez prze | 1 446 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa 58x38 cm bez przelewu, biała Weis | 1 477 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →