Bateria wodociągowa Tres Project-tres 21130501
Zdjęcia 12 |
Tres Project-tres 21130501 |
|
Oszczędność energii: podstawowe ustawienie dźwigni sterującej do zimnego startu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Project-tres 21130501
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria umywalkowa nablatowa Tres Project chrom połysk 21130501 | 929 zł |
TRES 21130501 PROJECT-TRES Bateria umywalkowa wylewka 34x10 mm - chrom | 839 zł |
Bateria umywalkowa stojąca z boczną dźwignią, wysoka TRES - PROJECT 211305 | 804 zł |
Bateria umywalkowa Tres Project wysoka chrom 21130501 | 840 zł |
Tres Bateria umywalkowa nablatowa Tres Project złoty połysk 21130501OP | 1 799 zł |
Tres Project Bateria umywalkowa chrom 21130501 - odbiór osobisty: Kraków, | 754 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →