Umywalka Cersanit Caspia Ring 44 K11-0094 440 mm
Zdjęcia 4 |
Cersanit Caspia Ring 44 K11-0094 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Caspia Ring 44 K11-0094 440 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Caspia 44 cm okrągła biały połysk K11 | 379 zł |
Umywalka Cersanit Caspia Ring 44cm (K11-0094) | 340 zł |
Umywalka Nablatowa 44 Cersanit Caspia K11-0094 | 361 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →