Umywalka Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 600 mm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Caspia 60x42 cm owalna biały połysk K | 329 zł |
Umywalka Cersanit Caspia Oval 60cm (K11-0099) | 412 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Cersanit Caspia Oval K11-0099 | 329 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Caspia 60 x 42 Z/O Cersanit | 389 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →