Umywalka Cersanit Caspia Square 60 K11-0095 595 mm
Zdjęcia 4 |
Cersanit Caspia Square 60 K11-0095 |
|
10 lat gwarancji producenta na ceramikę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Caspia Square 60 K11-0095 595 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Caspia 60x42 cm prostokątna biały poł | 359 zł |
Umywalka Cersanit Caspia Square 59,5cm (K11-0095) | 410 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Cersanit Caspia K11-0095 | 359 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Caspia Square 59.5 x 42 Z/O Cersanit | 389 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →