Umywalka Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W 510 mm
Zdjęcia 7 |
Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W 510 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Umywalka meblowa Mito Cersania 51x39 cm prostokątna biały połysk K11- | 260 zł |
Umywalka Meblowa 50 Cersanit Cersania K11-0044 | 260 zł |
Umywalka ceramiczna Cersania New 50 x 36 Z/O Cersanit | 265 zł |
Modyfikacje Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W
Ceny na Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W |
---|---|---|---|---|
Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W 510 mm | od 260 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Cersania 55 K11-0045 555 mm | od 305 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W 605 mm | od 299 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →