Umywalka Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 mm
Zdjęcia 9 |
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 mm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Umywalka ścienna Mito President 60x49 cm owalna biały połysk K08-009 | 259 zł |
Umywalka Cersanit President 60 cm K08-010 | 264 zł |
Umywalka Cersanit President 60,5cm (K08-010) | 291 zł |
Umywalka Ścienna 60 Cersanit President K08-009 | 323 zł |
Umywalka ceramiczna President 60 x 49 Z/O Cersanit | 199 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości umywalki Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w:
- Dodatkowo wyposażony w postument lub półpostument President (art. K08-011 i K08-012)
- art. K08-009 - bez otworu na baterię
- art. K08-010 - z otworem na baterię
Modyfikacje Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w
Ceny na Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 mm | od 185 zł | 7 oferty | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 mm | od 100 zł | 14 oferty | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 mm | od 174 zł | 6 oferty | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 mm | od 199 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →