Umywalka Cersanit Larga 100 K120-011 1000 mm
Zdjęcia 9 |
Cersanit Larga 100 K120-011 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga 100 K120-011 1000 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Meblowa 100 Cersanit Larga K120-011 | 1 234 zł |
CERSANIT K120-011 UMYWALKA MEBLOWA LARGA 100 EW BOX | 926 zł |
Cersanit Larga Umywalka meblowa 100x46 cm biała K120-011 - odbiór osobisty | 925 zł |
Modyfikacje Cersanit Larga 100 K120-011
Ceny na Cersanit Larga 100 K120-011 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Larga 50 K120-008 505 mm | od 369 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Larga 60 K120-009 605 mm | od 462 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Larga 80 K120-010 810 mm | od 644 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Larga 100 K120-011 1000 mm | od 925 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →