Szafka podumywalkowa Cersanit Moduo Slim 80 S801-225
Zdjęcia 7 |
Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo Slim 80 S801-225
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo Slim 80 cm biały poły | 799 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 80 cm SZFZ1002972943 | 799 zł |
Cersanit Moduo Slim 79.5 cm szary (S801-224) | 876 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 80 Cersanit Moduo Slim S801-224-Dsm | 749 zł |
CERSANIT S801-225-ECO Set moduo slim 80 biały (szaka + umywalka) | 915 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Cersanit Moduo Slim 80 S801-225
Ceny na Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 | od 579 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 | od 649 zł | 10 oferty | ||
Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 | od 749 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →