Szafka podumywalkowa Cersanit Crea 80 S924-004
Zdjęcia 10 |
Cersanit Crea 80 S924-004 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 80 S924-004
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Crea 80 cm biały połysk S | 1 129 zł |
Cersanit CREA Szafka podumywalkowa 80 S924-004 biała | 1 129 zł |
CERSANIT S924-004 CERSANIT S924-004 SZAFKA PODUMYWALKOWA CREA 80 BIALA | 1 031 zł |
Cersanit Crea Szafka podumywalkowa 79,4x45x53,3 cm, biała S924-004 - odbió | 1 030 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea 80 S924-004
Ceny na Cersanit Crea 80 S924-004 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 S924-002 | od 850 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Crea 60 S924-003 | od 950 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Crea 80 S924-004 | od 1 030 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Crea 100 S924-021 | od 1 235 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →