Szafka podumywalkowa Cersanit Crea 100 S924-006
Zdjęcia 4 |
Cersanit Crea 100 S924-006 79 cm99 cm |
|
Umywalka sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 100 S924-006
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem Cersanit Crea 100 cm biał | 1 479 zł |
Szafka Pod Umywalkę Z Blatem 100 Cersanit Crea S924-006 | 1 479 zł |
CERSANIT S924-006 SZAFKA Z BLATEM UNIWERSALNYM CREA 100 BIAŁA | 1 307 zł |
Cersanit Crea Szafka podumywalkowa 99,4x45x53 cm z blatem uniwersalnym, bi | 1 306 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea 100 S924-006
Ceny na Cersanit Crea 100 S924-006 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 80 S924-005 | od 1 196 zł | 10 oferty | ||
Cersanit Crea 100 S924-006 | od 1 306 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →