Szafka podumywalkowa Elita Split 60 169087
Zdjęcia 14 |
Elita Split 60 169087 60 cm80 cm |
|
Krawężnik wyposażony jest w system miękkiego domykania.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Split 60 169087
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Split 60 cm szary mat 168141 | 1 449 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Elita Split | 1 705 zł |
ELITA 168997 SZAFKA SPLIT 60 2S FOREST GREEN MATT PDW | 1 448 zł |
Elita Split szafka z umywalką 60x63x46cm biały mat 168140/145830 | 1 926 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Elita Split | 1 417 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Elita Split 60 169087
Ceny na Elita Split 60 169087 |
---|---|---|---|---|
Elita Split 60 169087 | od 1 417 zł | 25 oferty | ||
Elita Split 80 169088 | od 1 667 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →