Szafka podumywalkowa Elita Look 100 2S 167085
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Elita Look 100 2S 167085 |
|
Szuflady wyposażone są w system Soft Close. Górna szuflada wyposażona jest w organizer.
Wyposażona jest dodatkowo w umywalkę, blat, nóżki i uchwyty. Wymiary szafki podano bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Look 100 2S 167085
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 100 cm szary mat 167599 | 1 808 zł |
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Look | 1 808 zł |
ELITA 168107 SZAFKA LOOK 100 2S BLACK MATT PDW | 1 535 zł |
Elita Look szafka z umywalką 100x63x45cm czarny mat 168107/145855 | 2 382 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 100 cm biały połysk 167085 | 1 808 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Elita Look 100 2S 167085
Ceny na Elita Look 100 2S 167085 |
---|---|---|---|---|
Elita Look 60 2S 167077 | od 1 199 zł | 23 oferty | ||
Elita Look 80 2S 167081 | od 1 259 zł | 27 oferty | ||
Elita Look 100 2S 167085 | od 1 535 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →