Szafka podumywalkowa Elita Kido 50 2S 168091
Zdjęcia 17 |
Elita Kido 50 2S 168091 |
|
Zdejmowane zawiasy z funkcją cichego zamykania.
Szafka sprzedawana bez uchwytów (sprzedawana oddzielnie).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Kido 50 2S 168091
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 51 cm biały mat/biały połysk | 1 363 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 50 Elita Kido | 1 363 zł |
ELITA 168091 SET KIDO 50 2S WHITE MATT PDW | 1 157 zł |
Elita Kido Set szafka z umywalką zestaw 50x67x35cm biały mat 168091 | 1 158 zł |
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 51 cm czarny mat/biały połys | 1 159 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Elita Kido 50 2S 168091
Ceny na Elita Kido 50 2S 168091 |
---|---|---|---|---|
Elita Kido 50 2S 168091 | od 899 zł | 10 oferty | ||
Elita Kido 60 2S 169101 | od 1 288 zł | 8 oferty | ||
Elita Kido 80 2S 168093 | od 1 480 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →