Szafka podumywalkowa Elita Split 80 169088
Zdjęcia 15 |
Elita Split 80 169088 60 cm80 cm |
|
Krawężnik wyposażony jest w samozamykacze z systemem płynnego zamykania. Fasada i korpus wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Split 80 169088
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Split 80 cm antracyt mat 168146 | 1 669 zł |
Szafka Pod Umywalkę 80 Elita Split | 1 670 zł |
ELITA 168144 SZAFKA podumywalkowa SPLIT 80 2S WHITE MATT PDW | 1 667 zł |
Elita Split szafka z umywalką 80x63x46cm biały mat 168144/145840 | 2 266 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Split 80 cm biały mat 168144 | 1 669 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Elita Split 80 169088
Ceny na Elita Split 80 169088 |
---|---|---|---|---|
Elita Split 60 169087 | od 1 417 zł | 18 oferty | ||
Elita Split 80 169088 | od 1 667 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →