Szafka podumywalkowa Elita Kwadro Plus 60 2S 166712
Zdjęcia 17 |
Elita Kwadro Plus 60 2S 166712 |
|
Szuflady wyposażone są w system Soft Close. Górna szuflada wyposażona jest w praktyczny organizer.
Szafka sprzedawana jest bez umywalki, uchwytów i blatów (do kupienia osobno). Wymiary szafki podano bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Kwadro Plus 60 2S 166712
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Kwadro Plus 60 cm biały połysk | 859 zł |
ELITA 166770 SZAFKA KWADRO PLUS 60 2S ANTHRACITE HG RLO4121 PDW | 882 zł |
Elita Kwadro Plus szafka podumywalkowa 60x53x40cm anthracite 166770 | 883 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Kwadro Plus 60 cm czarny mat 16 | 1 630 zł |
ELITA 167646 Szafka podumywalkowa KWADRO PLUS 60 2S BLACK HG PDW czarny po | 882 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Elita Kwadro Plus 60 2S 166712
Ceny na Elita Kwadro Plus 60 2S 166712 |
---|---|---|---|---|
Elita Kwadro Plus 60 2S 166712 | od 850 zł | 14 oferty | ||
Elita Kwadro Plus 80 2S 166713 | od 932 zł | 13 oferty | ||
Elita Kwadro Plus 100 2S 166714 | od 1 064 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →