Szafka podumywalkowa Cersanit Moduo 80 S801-221
Zdjęcia 7 |
Cersanit Moduo 80 S801-221 |
|
Szuflady wyposażone są w system cichego domykania.
Szafkę można sprzedawać bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 80 S801-221
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo 80 cm biały połysk S8 | 799 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 80 cm | 799 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 80 Cersanit Moduo S801-220-Dsm | 849 zł |
CERSANIT S801-221-DSM MODUO SZAFKA 80 + UMYWALKA BIAŁA DSM | 865 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 80 cm | 799 zł |
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo 80 cm szary mat/biały | 849 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 80 Cersanit Moduo S801-221-Dsm | 799 zł |
Modyfikacje Cersanit Moduo 80 S801-221
Ceny na Cersanit Moduo 80 S801-221 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 S801-230 | od 549 zł | 11 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 S801-223 | od 519 zł | 19 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 S801-221 | od 799 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →