Szafka podumywalkowa Elita Look 60 1S 167075
Zdjęcia 15 |
Elita Look 60 1S 167075 |
|
Szuflada z systemem Soft Close, wyposażona w organizer.
Szafka sprzedawana jest bez umywalki, blatów i uchwytów (do kupienia osobno). Wymiary szafki podano bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Look 60 1S 167075
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm biały połysk 167075 | 729 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Elita Look | 710 zł |
ELITA 168103 SZAFKA podumywalkowa LOOK 60 1S BLACK MATT PDW | 718 zł |
Elita Look szafka podumywalkowa 60x28x45cm czarny mat 168103 | 719 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm czarny mat 168103 | 719 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →