Szafka podumywalkowa Elita Barcelona 100 164823
Zdjęcia 10 |
Elita Barcelona 100 164823 |
|
Szuflady wyposażone są w system Soft Close. Fasada i korpus wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm.
Umywalka sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Barcelona 100 164823
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELITA 164824 SZAFKA BARCELONA 100 2S BLACKBarcelona | 1 272 zł |
Elita Barcelona szafka podumywalkowa 100x54x52cm czarny połysk 164824 | 1 348 zł |
ELITA 164823 Szafka podumywalkowa Barcelona 100 cm, | 1 272 zł |
Elita Barcelona szafka podumywalkowa 100x54x52cm biały połysk 164823 | 1 348 zł |
Elita Barcelona 100 2S Szafka podumywalkowa 100x42x54 cm black hg pdw 1648 | 1 272 zł |
Elita Barcelona Szafka podumywalkowa 100x42x54 cm, biała 164823 - odbiór o | 1 272 zł |
Modyfikacje Elita Barcelona 100 164823
Ceny na Elita Barcelona 100 164823 |
---|---|---|---|---|
Elita Barcelona 60 164343 | od 1 019 zł | 3 oferty | ||
Elita Barcelona 80 164344 | od 1 140 zł | 2 oferty | ||
Elita Barcelona 100 164823 | od 1 272 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →