Szafka podumywalkowa Elior Monako 2X 120
Zdjęcia 7 |
Elior Monako 2X 120 |
|
Krawężnik wyposażony jest w oświetlenie LED (pasek LED).
Umywalka nie wchodzi w skład zestawu (sprzedawana oddzielnie).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elior 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elior.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Elior Monako 2X 120
Ceny na Elior Monako 2X 120 |
---|---|---|---|---|
Elior Monako 2X 60 | od 698 zł | 2 oferty | ||
Elior Monako 2X 80 | od 888 zł | 2 oferty | ||
Elior Monako 2X 120 | od 1 358 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →