Szafka podumywalkowa Elita Split 100 L 169091
Zdjęcia 11 |
Elita Split 100 L 169091 |
|
Krawężnik wyposażony jest w samozamykacze z systemem płynnego zamykania. Fasada i korpus wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Split 100 L 169091
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Split | 1 950 zł |
ELITA 168156 SZAFKA SPLIT 100 3S L WHITE MATT PDW | 1 974 zł |
Elita Split szafka podumywalkowa 100x63x46cm biały mat 168156 | 1 975 zł |
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Split | 1 975 zł |
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Split | 2 325 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →