Szafka podumywalkowa Cersanit Crea 100 S924-021
Zdjęcia 10 |
Cersanit Crea 100 S924-021 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 100 S924-021
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Crea 100 cm biały połysk | 1 400 zł |
Szafka podumywalkowa 100 Cersanit CREA dąb S924-011 | 1 647 zł |
CERSANIT S924-019 SZAFKA PODUMYWALKOWA CREA 100 SZARY MAT | 1 235 zł |
Cersanit Crea Szafka podumywalkowa 99,4x44,7x53,3 cm, szary mat S924-019 - | 1 235 zł |
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Crea 100 cm jasne drewno | 1 647 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cersanit Crea 100 S924-021
Ceny na Cersanit Crea 100 S924-021 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 S924-002 | od 850 zł | 10 oferty | ||
Cersanit Crea 60 S924-003 | od 889 zł | 11 oferty | ||
Cersanit Crea 80 S924-004 | od 1 030 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Crea 100 S924-021 | od 1 235 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →