Wanna Cersanit Crea 170x75 cm wzmocnienie
Zdjęcia 3 |
Cersanit Crea 170x75 |
|
Maksymalne obciążenie na pokładzie: 100 kg. Maksymalne obciążenie: 400 kg.
Nóżki sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 170x75 cm wzmocnienie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Crea 170x75 cm prostokątna biały S301- | 1 259 zł |
CERSANIT S301-226 WANNA PROSTOKATNA CREA 170X75 | 1 267 zł |
Cersanit Crea Wanna prostokątna 170x75 cm akrylowa, biała S301-226 - odbió | 1 244 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea
Ceny na Cersanit Crea |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 150x75 cm | od 1 399 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Crea 159.5x74.5 cm wzmocnienie | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Crea 160x75 cm | od 1 219 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Crea 161.5x71.5 cm wzmocnienie wolnostojąca | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Crea 170x75 cm wzmocnienie | od 1 244 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Crea 170x82 cm wzmocnienie | od 3 995 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Crea 170x82 cm wzmocnienie przyścienna | od 4 124 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Crea 180x80 cm | od 1 327 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →