Wanna Cersanit Kaliope 153x100 cm
Cersanit Kaliope 153x100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Kaliope 153x100 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Kaliope 153x100 cm asymetryczna biały | 1 099 zł |
Wanna Asymetryczna 153X100 Lewa Cersanit Kaliope S301-024 | 1 269 zł |
CERSANIT S301-025 Wanna narożna asymetryczna KALIOPE 153x100 prawa | 976 zł |
Cersanit Kaliope Wanna narożna 153x100x42 cm akrylowa prawa, biała S301-02 | 976 zł |
Cersanit Kaliope S301-025 | 950 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →