Wanna Cersanit Crea 161.5x71.5 cm wzmocnienie wolnostojąca
Zdjęcia 3 |
Cersanit Crea 162x72 S301-299 150x75 cm159.5x74.5 cm wzmocnienie 160x75 cm161.5x71.5 cm wzmocnienie wolnostojąca 170x75 cm wzmocnienie 170x82 cm wzmocnienie 170x82 cm wzmocnienie przyścienna 180x80 cm |
|
Akryl tłumi szum wody, powierzchnia wanny jest przyjemna i ciepła w dotyku, a temperatura wody w wannie dłużej się utrzymuje. Podwójne wzmocnienie wanny: żywica z włóknem szklanym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 161.5x71.5 cm wzmocnienie wolnostojąca
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna wolnostojąca Cersanit Crea 162x72 cm prostokątna biały S301 | 3 499 zł |
Wanna wolnostojąca Cersanit Crea 162x72 AZBR1003482220 | 4 899 zł |
Cersanit Crea wanna wolnostojąca 162x72 cm prostokątna biała S301-299 | 3 499 zł |
Wanna wolnostojąca Crea 162 X 72 Cersanit | 4 299 zł |
CERSANIT S301-299 WANNA WOLNOSTOJĄCA PROSTOKĄTNA CREA 162X72 | 3 824 zł |
Wanna wolnostojąca Cersanit Crea 162x72 AZBR1003482220 | 4 899 zł |
Cersanit Crea Wanna wolnostojąca 162x72 cm biała S301-299 - odbiór osobist | 3 745 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea
Ceny na Cersanit Crea |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 150x75 cm | od 1 399 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Crea 159.5x74.5 cm wzmocnienie | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Crea 160x75 cm | od 1 219 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Crea 161.5x71.5 cm wzmocnienie wolnostojąca | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Crea 170x75 cm wzmocnienie | od 1 259 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Crea 170x82 cm wzmocnienie | od 3 995 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Crea 170x82 cm wzmocnienie przyścienna | od 4 124 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Crea 180x80 cm | od 1 327 zł | 2 oferty |
Polecamy