Wanna Cersanit Kaliope 153x100 cm
Cersanit Kaliope 153x100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Kaliope 153x100 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Kaliope 153x100 cm asymetryczna biały | 1 099 zł |
Wanna Asymetryczna 153X100 Lewa Cersanit Kaliope S301-024 | 1 269 zł |
Cersanit Kaliope S301-025 | 950 zł |
Cersanit Wanna narożna prawa Cersanit Kaliope 153x100 cm asymetryczna biał | 1 299 zł |
Wanna Asymetryczna 153X100 Prawa Cersanit Kaliope S301-025 | 1 299 zł |
Polecamy