Wanna Cersanit Sicilia 160x100 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Sicilia 160x100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Sicilia 160x100 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Sicilia 160x100 cm asymetryczna biały | 1 299 zł |
Wanna Asymetryczna 160X100 Lewa Cersanit Sicilia S301-036 | 1 299 zł |
CERSANIT S301-036 Wanna narożna asymetryczna SICILIA NEW 160x100 lewa | 1 069 zł |
Cersanit Sicilia Wanna narożna 160x100x45 cm akrylowa lewa, biała S301-036 | 1 112 zł |
Cersanit Wanna narożna prawa Cersanit Sicilia 160x100 cm asymetryczna biał | 1 425 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cersanit Sicilia
Ceny na Cersanit Sicilia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Sicilia 150x100 cm | od 1 046 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Sicilia 160x100 cm | od 1 069 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Sicilia 170x100 cm | od 1 084 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →