Wanna Cersanit Octavia 140x70 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Octavia 140x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Octavia 140x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Octavia 140x70 cm prostokątna biały S3 | 569 zł |
WANNA PROSTOKĄTNA 140X70 CERSANIT OCTAVIA S301-250 | 769 zł |
Cersanit Octavia Wanna prostokątna 140x70 cm biała S301-250 - odbiór osobi | 577 zł |
Modyfikacje Cersanit Octavia
Ceny na Cersanit Octavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Octavia 140x70 cm | od 569 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 150x70 cm | od 579 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 160x70 cm | od 589 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 170x70 cm | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →