Bateria wodociągowa Deante Lobo BYU 011M
Deante Lobo BYU 011M |
|
W zestawie uchwyt ścienny na zestaw natryskowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Lobo BYU 011M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria wannowa ścienna Deante Lobo chrom połysk BYU011M | 210 zł |
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Neo Lobo BYU 011M Chrom | 178 zł |
Zestaw bateria wannowa ścienna Deante Neo Lobo chrom BYU 011M | 209 zł |
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Neo Lobo BYU 011M Chrom | 178 zł |
DEANTE BAT. LOBO CHROM WANNOWA Z KOMPL. NATRYSK. | 177 zł |
DEANTE BYU 011M Bateria wannowa ścienna z zestawem prysznicowym | 176 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →