Душовий набір Deante Neo Lobo NBY 041K
Deante Neo Lobo NBY 041K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Lobo NBY 041K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Neo Lobo chrom połysk NBY041K | 69 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo Lobo chrom NBY 041K | 80 zł |
Zestaw natryskowy 1-punktowy Deante NEO LOBO NBY 041K | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →