Душова система Deante Box BXYZ0EAT
Відео 1Фото 13 |
Deante Box BXYZ0EAT |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Box BXYZ0EAT
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE BXYZNEAT BOX system prysznicowy czarny | 2 378 zł |
DEANTE Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Deante czarny BXYZNEAT | 3 099 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy DEANTE Box BXYZNEAT z deszczownicą | 2 378 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy DEANTE Box BXYZ0EAT z deszczownicą Chrom | 2 293 zł |
Deante Box zestaw z boxem podtynkowym termostatycznym kwadratowy | 2 699 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →