Гігієнічний набір Deante Bidetta ANW 061B
Фото 3 |
Deante Bidetta ANW 061B |
|
Кнопка "старт-стоп". Система Anti-Twist, що запобігає перекручуванню шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Bidetta ANW 061B
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw Bidetowy Punktowy Bidetta | 109 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy natynkowy DEANTE Bidetta ANW 061B Chrom | 93 zł |
Zestaw bidetta punktowy Deante ANW 061B | 109 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy natynkowy DEANTE Bidetta ANW 061B Chrom | 93 zł |
Deante Bidetta zestaw prysznicowy typu Bidetta ścienny chrom ANW061B | 93 zł |
DEANTE ANW 061B BIDETTA ZESTAW NATRYSKOWY, CHROM | 91 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →