Душовий набір Deante Avis NGV 051K
Deante Avis NGV 051K |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Avis NGV 051K
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy przesuwny Deante Avis chrom połysk NGV051K | 126 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 051K Chrom | 108 zł |
Deante Avis 5-funkcyjny zestaw natryskowy | 129 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 051K Chrom | 108 zł |
Deante Avis zestaw prysznicowy ścienny chrom NGV051K | 149 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →