Душова система Deante Box BXYZDEBT
Фото 6 |
Deante Box BXYZDEBT |
|
Система проти вапняного нальоту. Душовий шланг із захистом від перекручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Box BXYZDEBT
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Deante Box chrom połys | 3 699 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy DEANTE Box BXYZDEBT z deszczownicą Titanium | 2 718 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Deante Arnika titanium BXYZDEBT | 3 199 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy DEANTE Box BXYZDEBT z deszczownicą Titanium | 2 718 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Zestaw prysznicowy podtynkowy z BOXem termostaty | 2 766 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →