Душова система Hansgrohe Crometta S 240 27320000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Crometta S 240 27320000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta S 240 27320000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna prysznicowa z termostatem do wanny Hansgrohe Crometta S 240 | 1 999 zł |
Kolumna prysznicowa Crometta S Hansgrohe | 2 299 zł |
HANSGROHE 27320000 Komplet prysznicowy Crometta S 240 do wanny | 2 871 zł |
Kolumna prysznicowa z termostatem do wanny Hansgrohe Crometta S 240 | 1 999 zł |
Hansgrohe Crometta S 240 Zestaw prysznicowy wannowy chrom 27320000 - odbió | 2 653 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta S 240 27320000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →