Ручна лійка Hansgrohe Crometta 85 28562000
Hansgrohe Crometta 85 28562000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 85 28562000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe crometta 85 variojet hand shower | 144 zł |
Słuchawka prysznicowa Hansgrohe Crometta 85 Variojet 2-funkcyjna chrom (28 | 88 zł |
HANSGROHE 28562000 CROMETTA 85 Główka prysznicowa Variojet DN15, chrom | 81 zł |
Główka prysznicowa Hansgrohe Crometta 85 Variojet DN15 chrom 28562000 | 175 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 85 28562000:
- Тип струменя перемикається з допомогою душового диска, що обертається
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →