Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27592000
Фото 3 |
Hansgrohe Croma 100 27592000 |
|
Перемикання типів струменя з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Хромоване настінне кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27592000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Croma 100 zestaw prysznicowy ścienny chrom 27592000 | 241 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Croma 100 Vario Hansgrohe | 255 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma 100 Vario / Porter'S, wąż prysznicowy I | 472 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →