Душовий набір Hansgrohe Croma Select E 26425400
Hansgrohe Croma Select E 26425400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26425400
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Punktowy Zestaw Prysznicowy Vario Z Wężem 125 Cm | 311 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Croma Select Vario 2F Hansgrohe | 309 zł |
HANSGROHE 26425400 Croma Select E Zestaw prysznicowy Croma Select E Vario/ | 253 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select E Vario z wężem przysznicowym 12 | 607 zł |
Hansgrohe Croma Select E Vario/Porter’s Zestaw prysznicowy 125 cm chrom/bi | 290 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →