Душовий набір Kludi Logo 681600500
Kludi Logo 681600500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Logo 681600500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kludi 6816005-00 681600500 Logo słuchawka prysznicowa - zestaw 1S - 600 mm | 287 zł |
Kludi Zestaw prysznicowy Kludi Logo chrom 681600500 | 371 zł |
Zestaw prysznicowy Kludi Logo przesuwny chrom (6816005-00) | 300 zł |
Zestaw prysznicowy Kludi Logo 1S L=600mm | 591 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Logo 681600500:
- Швидке очищення від вапняних відкладень
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →