Душовий набір Omnires YOSEMITE-SCR
Фото 4 |
Omnires YOSEMITE-SCR |
|
Залежно від комплектації душовою шланг може бути в обплетенні зі сталі або ПВХ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires YOSEMITE-SCR
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Yosemite chrom połysk YOSEMIT | 209 zł |
Zestaw prysznicowy suwany Omnires Yosemite chrom (CR) YOSEMITE-SCR | 209 zł |
Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Yosemite YOSEMITE-SCR | 199 zł |
Zestaw prysznicowy na drążku Omnires YOSEMITE YOSEMITE-SBL czarny | 424 zł |
Zestaw natryskowy Yosemite Omnires | 399 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →