Душовий набір Omnires ART DECO-SCR
Omnires ART DECO-SCR |
|
Корпус виготовлений із латуні класу "А".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ART DECO-SCR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Art Deco chrom połysk ARTDECO | 769 zł |
Zestaw prysznicowy suwany Omnires Art Deco chrom (CR) ARTDECO-SCR | 782 zł |
Zestaw prysznicowy Omnires ART DECO-S | 899 zł |
Omnires zestaw natryskowy przesuwny w stylu Retro chrom ARTDECO-SCR RABAT | 657 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →