Ручна лійка Omnires ANGEL-RCR
Omnires ANGEL-RCR |
|
Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень. З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ANGEL-RCR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Słuchawka prysznicowa Omnires Angel chrom połysk ANGEL-RCR | 69 zł |
Słuchawka prysznicowa Omnires Angel chrom (CR) ANGEL-RCR | 64 zł |
Słuchawka prysznicowa Omnires Angel BIDETTA2-R/KCR | 59 zł |
Rączka prysznicowa 1-funkcyjna Omnires ANGEL-RCR | 69 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →